Oazy Modlitwy on-line

Pierwsze spotkanie on-line, które zawierało w sobie elementy Oazy Modlitwy odbyło się w dniach 23-25 października. Brała w nim udział młodzież z różnych miejscowości i parafii naszej diecezji (m. in. z Woli Rusinowskiej, Gorzyc, Dwikóz, Stalowej Woli, Ostrowca Świętokrzyskiego i Tarnobrzega).

Uczestnicy i członkowie diakonii łączyli się ze sobą za pomocą komunikatorów wieczorami w piątek, sobotę i niedzielę. Poprzez spotkania w grupach mieli  okazję do tego, by się poznać wzajemnie i zintegrować. Konferencja, Namiot Spotkania i wspólna modlitwa dawały im możliwość pogłębienia relacji z Panem Bogiem. Pogodne wieczory zaś pełne były ich młodzieńczej radości dzięki zabawom, w które się kreatywnie i spontanicznie angażowali.

Jeśli tylko pozwolą na to okoliczności, wrócimy do organizowania Oaz Modlitwy w Sandomierzu. Póki co, zapraszamy na spotkania on-line:

  • młodzież klas 7 i 8:            13-15 listopada
  • młodzież szkół średnich:  27-29 listopada
  • dzieci klas 4-6:                    4-6 grudnia

Zgłoszenia rozpoczynają się w poniedziałek na dwa tygodnie przed wydarzeniem o godz. 19:00 przez formularz internetowy, który każdorazowo będzie umieszczany na naszym oazowym fanpage,u.

Gorąco zapraszamy 🙂

Zostaw komentarz

Twoj adres email nie bedzie widoczny. *